You are here:Super User
Super User

Super User

piątek, 08 wrzesień 2017 13:08

Udział w akcji "WOŚP"

Udział w akcji "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy"

 

piątek, 08 wrzesień 2017 13:07

Udział w akcji "Szlachetna Paczka"

Udział w akcji "Szlachetna Paczka"

Nasza wyprawa wyrusza 15.07.2018r. z Białogardu (woj. zachodniopomorskie), jednakże przygotowania do niej trwają od wielu miesięcy. Ekspedycja stawia przed nami wyzwania - nie tylko związane z naszą kondycją psychofizyczną, ale przede wszystkim z presją osiągnięcia aż dwóch celów! Wiemy, że nie możemy zawieść, gdyż na nasz sukces czeka Wojtek oraz jego rodzina. Wojtek oraz jego bliscy codziennie zdobywają swoje Kilimandżaro - poprzez proste czynności, wręcz fizjologiczne, nad którymi się nie zastanawiamy. Każdy ruch, gest, zrozumienie czy udane zakomunikowanie swoich potrzeb to wielki sukces w życiu tych niezwykłych ludzi. 

 

Celem naszej wyprawy jest zdobycie szczytu Kilimandżaro i wykonanie inspirującego, pełnego spektakularnych zdjęć materiału, z którego stworzymy wyjątkowy album oraz kalendarz. Autorem zdjęć będzie ceniony fotografik Krystian Kasperowicz, laureat wielu prestiżowych konkursów krajowych i międzynarodowych. Jego prace wyróżniają się realistycznym oddawaniem piękna. Wzbudzają głębokie emocje, uwrażliwiając odbiorcę na świat oraz drugiego człowieka. Album będzie można nabyć w tradycyjnej wersji papierowej, jak i również w wersji elektronicznej o dużej rozdzielczości, co umożliwi wykorzystanie zdjęć na własny użytek. Cały dochód ze sprzedaży albumów oraz kalendarzy zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Wojtka Tomaszewskiego - niezwykłego bohatera walczącego ze zwykłymi czynnościami. Gorąco wierzmy, że przy Waszym wsparciu uda nam się pomóc w zakupie Cyber Oka, które jest dla Wojtka wspaniałą szansą na lepsze jutro.

 

Dzięki ludziom dobrej woli - naszym sponsorom i patronom medialnym możemy zrealizować nasz cel. Chcemy, aby każdy z Was również współuczestniczył z nami w tej wyprawie. Dlatego gorąco zachęcamy Was do wsparcia Wojtka poprzez zamówienie albumu lub kalendarza!

piątek, 09 czerwiec 2017 12:11

Wyprawa na Srilankę i wygrana w konkursie

Wyprawa na Srilankę wygrana w Międzynarodowym konkursie fotograficznym organizowanym przez Dilmah