You are here:wydarzenia»Zdobycie szczytu KILIMANDŻARO - 15.07.2018r.
wtorek, 27 czerwiec 2017 11:01

Zdobycie szczytu KILIMANDŻARO - 15.07.2018r. Featured

Rate this item
(0 votes)

Nasza wyprawa wyrusza 15.07.2018r. z Białogardu (woj. zachodniopomorskie), jednakże przygotowania do niej trwają od wielu miesięcy. Ekspedycja stawia przed nami wyzwania - nie tylko związane z naszą kondycją psychofizyczną, ale przede wszystkim z presją osiągnięcia aż dwóch celów! Wiemy, że nie możemy zawieść, gdyż na nasz sukces czeka Wojtek oraz jego rodzina. Wojtek oraz jego bliscy codziennie zdobywają swoje Kilimandżaro - poprzez proste czynności, wręcz fizjologiczne, nad którymi się nie zastanawiamy. Każdy ruch, gest, zrozumienie czy udane zakomunikowanie swoich potrzeb to wielki sukces w życiu tych niezwykłych ludzi. 

 

Celem naszej wyprawy jest zdobycie szczytu Kilimandżaro i wykonanie inspirującego, pełnego spektakularnych zdjęć materiału, z którego stworzymy wyjątkowy album oraz kalendarz. Autorem zdjęć będzie ceniony fotografik Krystian Kasperowicz, laureat wielu prestiżowych konkursów krajowych i międzynarodowych. Jego prace wyróżniają się realistycznym oddawaniem piękna. Wzbudzają głębokie emocje, uwrażliwiając odbiorcę na świat oraz drugiego człowieka. Album będzie można nabyć w tradycyjnej wersji papierowej, jak i również w wersji elektronicznej o dużej rozdzielczości, co umożliwi wykorzystanie zdjęć na własny użytek. Cały dochód ze sprzedaży albumów oraz kalendarzy zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Wojtka Tomaszewskiego - niezwykłego bohatera walczącego ze zwykłymi czynnościami. Gorąco wierzmy, że przy Waszym wsparciu uda nam się pomóc w zakupie Cyber Oka, które jest dla Wojtka wspaniałą szansą na lepsze jutro.

 

Dzięki ludziom dobrej woli - naszym sponsorom i patronom medialnym możemy zrealizować nasz cel. Chcemy, aby każdy z Was również współuczestniczył z nami w tej wyprawie. Dlatego gorąco zachęcamy Was do wsparcia Wojtka poprzez zamówienie albumu lub kalendarza!

Read 923 times Last modified on czwartek, 08 luty 2018 20:12